Translate

neděle 30. srpna 2015

Sedák s duhovou květinou - návod

Vytvořila jsem pro Vás fotonávod na ušití sedáku s duhovou květinou. Velikost sedáku je 33 cm průměr a 14 cm výška.

Podle tohoto návodu si vypočítáte a ušijete také jakoukoliv jinou, Vámi požadovanou velikost sedáku.

Návod tvoří 16 stran fotografií a textu, které Vás podrobně krok za krokem povedou při šití sedáku.

Podle návodu si mimo jiné vytvoříte aplikace, ušijete ozdobné paspulky, všijete zip, což jsou kroky, které využijete i u jiných projektů.
Součástí návodu je samozřejmě rozpis potřebného materiálu. Tento návod si můžete zakoupit zde.

Kromě návodu nabízím také možnost zakoupit ručně barvené látky na duhovou květinu, a to čtverce v 11 barvách o velikosti 15 x 15 cm. Z každého čtverce vystřihnete 4 lístky, nic vám ale nebrání v tom, abyste je použili na něco úplně jiného. Zakoupit je můžete zde.


A aby byla nabídka úplně kompletní, můžete si u mě objednat i látky na spodní a boční stranu sedáku a na paspulky. Vybírat můžete z barev obsažených v duhové květině a výsledná kombinace je jen na vás. Látky k zakoupení najdete zde. Abych neomezovala zájemce o jiné množství materiálu, než je potřebné na sedák, ponechala jsem i možnost zakoupit metráž.

Všechny nabízené látky jsou vlastnoručně barvené reaktivními barvami Procion MX Dye. Látky jsou předeprané, potom nabarvené, nakonec znovu několikrát vyprané a vyžehlené.
Látky jsou stálobarevné a běžně je používám v kombinaci s bílou, aniž by při praní docházelo k jejich zapouštění.
Počítejte s tím, že na látkách je jemný vzor batiky, což je výsledek ručního barvení. Zájemce o jednolitou barevnou plochu odkazuji k průmyslovým tiskům.

Pokud Vás můj design zaujal, rádi byste měli takový sedák doma a navíc vlastnoručně ušitý, nic vám v tom už nebrání.

http://www.fler.cz/zbozi/sedak-s-duhovou-kvetinou-fotonavod-6592539?pos=2

Hezký večer.
Jana

1 komentář:

  1. Je parádní Jani, v quiltování jsi fakt mistr:-) Šestnáct stránek je dobrý počet, já to k návodům radši ani nepíšu, kolikrát ho mám rozepsaný na čtyřicet padesát stránek, si říkám, aby to lidi spíš neodradilo:-))))

    OdpovědětVymazat