Translate

pondělí 5. prosince 2016

Kurz volného quiltování na první čtvrtletí roku 2017

Poslední kurz volného quiltování se uskutečnil před pár týdny ve vesničce Kamenec nedaleko Plzně a já jsem se rozhodla, že pro letošní rok byl poslední. Myslím, že v prosinci máme většinou spoustu jiných starostí a na kurzy nebývá tolik času ani chuti. Ovšem to, že není žádný kurz, neznamená, že nequiltuju. Jako důkaz přináším foto.Už od ledna ale začínáme znovu a to v následujících místech a termínech.

14. 1. 2017                           Opava


11. 2. 2017                           Brno


25. 2. 2017                           Praha


11. 3. 2017                           Pardubice 

Jestliže Vás volné quiltování zajímá a nevíte jak na něj, nebo jste se zasekly u meandrů nebo jiného základního vzoru a chtěly byste se posunout dál, je kurz určený pro vás. 

Často dostávám dotazy, jestli je kurz vhodný pro začátečníky nebo pro ty, kdo ještě nemají žádné zkušenosti s patchworkem. Ano, kurz je koncipovaný právě pro začátečníky ve volném quiltování. Co se týká patchworku, tak volné quiltování není nutně spojeno s patchworkem, jak můžete vidět na většině mých výrobků. Stejně jako u patchworku se v případě volného quiltování používá spojení 3 vrstev do tzv. sendviče, ale o tom všem se na kurzu také dozvíte. Takže ani znalosti patchworku nepotřebujete. 

Na kurzu se dozvíte prostě vše, co potřebujete k tomu, abyste mohly volně quiltovat. Kromě teoretických informací budete také kreslit vzory a vyplňovat zadaný prostor, abyste pochopily logiku vzoru a uměly s ním pracovat v prostoru, který máte zrovna k dispozici. A nakonec si vyzkoušíte šití, zejména pak nastavení stroje, uvolnění rukou, budeme se snažit o pochopení souvislostí mezi pohybem rukou a rychlostí šití a samozřejmě si vyzkoušíte, jak quiltovat. 

Pokud by vás kurz zajímal, koukněte do záložky Kurzy nebo klikněte rovnou sem. Najdete tam všechny potřebné informace. A kdyby přece jen ne, pak napište. 

Přeji vám hezký den i předvánoční čas
Jana

Žádné komentáře:

Okomentovat