Translate

čtvrtek 8. března 2018

Souhrn kurzů v prvním pololetí 2018

Ačkoliv jsem koncem minulého roku plánovala omezení kurzů, protože jsem z častého přejíždění sem a tam byla dost unavená, nějakým záhadným způsobem se stalo, že mám opět vypsané kurzy v různých částech republiky. Možná je to i tím, že při přípravě quiltu na Prague Patchwork Meeting jsem tak intenzivně quiltovala, že jsem se na kurz do Klecan, který se konal před dvěma týdny, vyloženě těšila. I když se to možná zdá neuvěřitelné, odpočinula jsem si tam.

Nejspíš to bude tím, že potřebuji aktivity střídat. Nebavilo by mě jen quiltovat nebo šít a nebavilo by mě dělat jen kurzy. Ostatně bych ani jen kurzy dělat nemohla, protože bych na nich neměla co učit. A určitě se zájemci o kurz nejdříve kouknou na to, co tvořím, aby zjistili, zda má smysl se vůbec na kurz hlásit. Já bych to tak určitě udělala.

Prostě se obě činnosti vzájemně doplňují, protože můžu tvořit, co chci, učit se nové věci, aplikovat nové nápady a dál to pak můžu předávat na kurzech, kde je pro mě příjemné setkávání s vámi. Občas přece jen potřebuju vypadnout mezi lidi.

Takže jsem vypsala další kurzy, některé z vlastní iniciativy, o některé jsem byla požádána a tak se to nějak nahrnulo.

Jako tradičně se jedná o kurz volného quiltování,které můžete navštívit

20. 5.          v Klecanech u Prahy
26. 5.          v Opavě
2. 6.            v Českých Budějovicích
8. 7.            v Zahrádkách (nedaleko Jindřichova Hradce)
14. 7.          v BrněKurz barvení látek budu pořádat19. 5.           v Klecanech u Prahy
7. 7.             v Zahrádkách
28. 7.           v Nedvědici


A k tomu jsem na 15. 7. přidala do Brna jeden kurz Můj první art quilt.Všechny informace ke kurzům najdete pod záložkou "Kurzy". U každého termínu je uvedena přesná adresa místa konání a také tam najdete proklik na přesné informace ke kurzu. A kdyby informace nebyly dostatečně přesné, pak jsem vám samozřejmě k dispozici na mailu nebo na telefonu, které najdete pod záložkou "Kontakt".

Přeji všem hezký den a těším se na setkání s vámi.
Jana
2 komentáře:

  1. Když já ještě nevím, kdy budu o prázdninách doma... :-( Plánuješ v Brně i něco v září? Před prázdninami už asi ne...?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Marti, před prázdninami už ne a září je ještě daleko. :)

      Vymazat