Translate

pondělí 18. června 2018

Ladíme

Nevím, jak to máte vy s výrobou věcí na zakázku, ale vím, že já z toho nejsem úplně nadšená. Jsem samozřejmě ráda, když se lidem moje věci líbí a chtějí je. Nejlepší by ovšem bylo, kdyby je chtěli přesně v takové podobě, v jaké jsem je vytvořila a já bych mohla tvořit dál nové věci podle momentálních nápadů, s absolutní volností, ničím nesvázaná. Často se ale stává, že se líbí, ale...

Většinou se problém týká barvy, která se jim nehodí do interiéru, zřídka už jde o nějakou ucelenou představu něčeho úplně nového, co v nabídce neviděli. Stejně tak následující dva polštáře vznikly na přání podle dvou, které jsem už šila a mám je v nabídce na Fleru a tady na blogu je naleznete zde a zde. To kdybyste se chtěli podívat, jak působí v různých barvách.

Polštáře měly být s prvky v hořčicové barvě v kombinaci s hnědou látkou k hořčicovému křeslu. Toto křeslo na fotce je z obchodu IKEA. Nevím, jestli jsou polštáře zrovna k tomuto křeslu, ale pro ilustraci se mi toto křeslo zrovna hodilo. Tak doufám, že ladí.
Hezký den
Jana

4 komentáře: